Möt Elverdals anställda

Konsulenter



Patrik Duivens
Konsulent, syd

(+46) 761 902 353
pd@elverdal.se




Peter Carlsson
Konsulent, öst

(+46) 760 359 333
pc@elverdal.se



Kundsupport & Arkitektrådgivning



Nynne Louise Moe
Kreativ designer

(+45) 61 88 77 70
nynne@elverdal.dk




Pebbles Stormer
Kundsupport

(+46) 763 09 16 55
ps@elverdal.se




Design, operations m.m.



Lena Ohlsen
Designchef och arkitekt MAA

(+45) 20 70 03 26
lena@elverdal.dk




Kia Ida Janell
Arkitekt MAA

(+45) 22 60 40 17
kij@elverdal.dk




Torben Lauritsen
Projektering


(+45) 35 13 32 22
torben@elverdal.dk




Karina Birch Suhr
Arkitekt
(på barsel)


(+45) 35 13 32 22
karina
@elverdal.dk




Simon Johnsen
Supply chain manager

(+45) 60 40 70 55
simon@elverdal.dk




Mikael Ishøy
Kvalitets- och servicechef

(+45) 60 40 70 62
mikael@elverdal.dk




Brian Gebuhr
Anläggschef

(+45) 22 60 50 54
bg@elverdal.dk




Jens Bo Thorsager
CEO och ägare

(+45) 60 40 70 54
bo@elverdal.dk




Flemming Pless
CCO / Kommerciel direktör

(+45) 25 63 52 77
fp@elverdal.dk





Thomas Lentoft
CFO

(+45) 22 60 00 73
thomas@elverdal.dk




Simon Fredsted Nørrelykke
Produkt- och kommunikationschef

(+45) 60 40 70 69
sn@elverdal.dk





Astrid-Helene Minor Hansen
Marketing- och kommunikationsspecialist

(+45) 23 89 53 05
ahh@elverdal.dk





Kasper Møller Larsen
Interaktionsdesigner


(+45) 30 60 52 62
kl@elverdal.dk





Henriette Christensen
Stamdataansvarig

(+45) 35 13 32 22
henriette@elverdal.dk





Cecilie Klausen
Design- och konceptutvecklare

(+45) 35 13 32 22
ck@elverdal.dk





Jeppe Sørensen
Lead generator

(+45) 35 13 32 22
js@elverdal.dk





Betti Majer
Industriell Designer

(+45) 35 13 32 22
bm@elverdal.dk





Joel Gustafsson
Lead generator

(+45) 35 13 32 22
jg@elverdal.dk





Smilla
Upptäckssökande

Kan lyda till 100 kommandon





Jan Sørensen
Utvecklingsingenjör

(+45) 35 13 32 22
jr@elverdal.dk





John Køneke
Egenproduktion och lager

(+45) 20 60 08 63
john@elverdal.dk





Lærke Plesner
Teknisk designelev

(+45) 35 13 32 22
lp@elverdal.dk