Möt Elverdals anställda

Konsulenter



Simon Fredsted Nørrelykke
Verkställande direktör

(+45) 60 40 70 69
sn@elverdal.dk




Patrik Duivens
Konsulent, syd

(+46) 761 902 353
pd@elverdal.se




Katarina Andersson
Konsulent, nord/öst

(+46) 705 121 246
ka@elverdal.se



Kundsupport och arkitektrådgivning



Patrick Olérs
Kundsupport

(+46) 406 688 419
po@elverdal.se





Nynne Louise Moe


(+45) 61 88 77 70
nynne@elverdal.dk



Design, operations m.m.



Lena Ohlsen
Designchef och arkitekt MAA

(+45) 20 70 03 26
lena@elverdal.dk




Kia Ida Janell
Arkitekt MAA

(+45) 22 60 40 17
kij@elverdal.dk




Karina Birch Suhr
Arkitekt

(+45) 35 13 32 22
karina
@elverdal.dk




Simon Johnsen
Supply chain manager

(+45) 60 40 70 55
simon@elverdal.dk




Brian Gebuhr
Anläggschef

(+45) 22 60 50 54
bg@elverdal.dk



Management 



Jens Bo Thorsager
CEO och ägare

(+45) 60 40 70 54
bo@elverdal.dk




Flemming Pless
CCO / Kommerciel direktör

(+45) 25 63 52 77
fp@elverdal.dk





Thomas Lentoft
CFO

(+45) 22 60 00 73
thomas@elverdal.dk



Produkt och kommunikation 



Simon Fredsted Nørrelykke
Produkt- och kommunikationschef

(+45) 60 40 70 69
sn@elverdal.dk





Astrid-Helene Minor Hansen
Marketing- och kommunikationsspecialist

(+45) 23 89 53 05
ahh@elverdal.dk





Kasper Møller Larsen
Interaktionsdesigner


(+45) 30 60 52 62
kl@elverdal.dk





Henriette Christensen
Stamdataansvarig

(+45) 35 13 32 22
henriette@elverdal.dk





Malene Holm
Kommunikationskonsulent

(+45) 35 13 32 22
mh@elverdal.dk





Cecilie Klausen
Design- och konceptutvecklare

(+45) 35 13 32 22
ck@elverdal.dk





Betti Majer
Industriell designer

(+45) 35 13 32 22
bm@elverdal.dk





Stine Andersen
Praktikant

(+45) 35 13 32 22
sa@elverdal.dk





Stina Christensen
Lead generator

(+45) 35 13 32 22
sc@elverdal.dk





Michelle Schneider
Lead generator

(+45) 35 13 32 22
mgs@elverdal.dk





Smilla

Kan följa
100 kommandon





Operations



Jan Sørensen
Utvecklingsingenjör

(+45) 35 13 32 22
jr@elverdal.dk





John Køneke
Egenproduktion och lager

(+45) 20 60 08 63
john@elverdal.dk





Lærke Plesner
Teknisk designelev

(+45) 35 13 32 22
lp@elverdal.dk